Tikal – rozwiązanie konkursu

tikal_serduszkoDziękuję za wszystkie odpowiedzi! Ich czytanie sprawiło mi wiele radości :) Czas na ogłoszenie zwycięzców!  Pawle, Gmacu, proszę Was o kontakt pod adresem: ania[malpka]boardgamegirl.pl! Gratulacje! :) rozwiazanie_konkursu

 • Sylwia

  GMAC super, cieszę się, że wygrał ale Paweł Grążka słabo, pretensjonalne rymy tylko o grze jakby chodziło tylko o to.

 • czepialski

  Pkt 3 regulaminu mówił :”W komentarzu należy dokończyć zdanie: „Tikal – me serce do Ciebie pika…””
  Napisanie wiersza raczej nie jest dokończeniem zdania ;)
  Gratuluje kreatywności, ale konkursy powinny przestrzegać regulaminu ;)

 • Sargonos

  Niestety muszę się zgodzić z przedmówcą :) ja także ograniczyłem swoją odpowiedź zaledwie do dokończenia zdania, żeby nie złamać regulaminu, a tu proszę – dwa długie wiersze mające po kilka strof. Gdybym wiedział, że można, to napisałbym coś dłuższego (a przez to i ciekawszego) :)

 • rastula

  trzeba było powiedzieć , że liczy się długość tekstu :P…

 • Rophson

  Nie odnosząc się konkretnie do tego konkursu zauważyłem, że jak organizator nie potrafi ocenić jakości nadesłanych zgłoszeń to stara się kierować kryterium włożonej w nie pracy. Trzeba przyznać, że wygrani włożyli sporo wysiłku mierzonego ilością tekstu. Czy o to chodziło w tym konkursie, to już inna kwestia.

 • Kuba

  Czołem, dzięki za wszystkie uwagi – na BoardGameGirl.pl pojawia się naprawdę sporo konkursów, nie wiem czy nie najwięcej w sieci jeśli chodzi o planszówki.

  Odpowiedzi za każdym razem oceniamy tak samo – wygrywają te, które się nam najbardziej podobają (i spełniają warunki konkursu). Nie ma w tym żadnych podtekstów, po prostu tym razem te dwie odpowiedzi najbardziej do nas przemówiły.

  Jednocześnie przyznam, że właściwie za kazdym razem mamy ochotę przyznać nie jedną czy dwie, ale piętnaście nagród, ponieważ to, co piszecie, jest naprawdę dobre.

  Podsumowując: nie szukajcie tu naszej złej woli, bo jej nie znajdziecie. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i życzymy w nich powodzenia!