Pyrkon 2015 – zapowiedź!

logo_plJuż za chwileczkę, już za momencik! W ostatni weekend kwietnia odbędzie się jeden z największych w Europie Festiwali Fantastyki – Pyrkon! Jeżeli jeszcze się wahacie czy jechać – spójrzcie jak fajnie było rok temu!

My w tym roku na Pyrkon jedziemy nie tylko jako uczestnicy imprezy, ale także jako prelegenci. Będziemy z Kubą prowadzić warsztat o mediach poświęconych planszówkom na który Was serdecznie zapraszam. Możecie go już sobie dodać do swojego pyrkonowego planu na stronie www.pyrkon.pl.

zaproszenie_na_warsztaty31

Pyrkon to naprawdę olbrzymia impreza. Znajdziecie tu zarówno bogaty program prelekcji i warsztatów, spotkacie niesamowitych gości z Polski i zagranicy, będziecie podziwać cosplayowców, przejdziecie ponad 6 000 m2 (!) przestrzeni wystawców (stoiska z wyjątkową biżuterią, zabawkami, grami, geekowskimi ubraniami i gadżetami), weźmiecie udział w konkursach i turniejach oraz – to co tygryski lubią najbardziej – zagracie zarówno w nowości, jak i starsze tytuły w olbrzymim Games Roomie! Do zobaczenia za tydzień!!!