Konkurs! Wygraj grę na majówkę!

1-konkurs_treflDawno nie było konkursu, prawda? Czas to zmienić! Mamy dla Was dwie nowości od wydawnictwa Trefl  - Zęby smoka i Sawannę. Konkurs trwa tydzień – od dziś do 22 kwietnia. Gry powinny więc dotrzeć do nowych właścicieli jeszcze przed długim weekendem! Co zrobić, by wygrać? Wysłać smoka na sawannę :D

01250_096_01Praca może przybrać dowolną formę – może być to np. wasze zdjęcie w przebraniu smoka, kolaż z materiałów dostępnych w sieci, wiersz czy rysunek. Grę Sawanna wygra osoba, której praca będzie najciekawsza!

01251_096_01Dodatkowo wśród wszystkich osób, które wezmą udział w konkursie i udostępnią na Facebooku na swoich tablicach nasz post konkursowy wylosujemy drugą grę – Zęby smoka. Udostępniając post konkursowy zwiększacie więc swoje szanse na wygraną.

Zgłoszenia konkursowe wysyłajcie pod adres: konkurs[małpka]boardgamegirl.pl w tytule mejla wpisując: Smoki na Sawannie. Czekamy na nie do 22 kwietnia, do godziny 23:59. Jeżeli udostępniacie post na Facebooku pamiętajcie, by zmienić jego widoczność na publiczną, żebyśmy też mogli to zobaczyć. W zgłoszeniu konkursowym napiszcie też swój Facebookowy nick.

Więcej o Sawannie i Zębach smoka dowiecie się z profilu wydawnictwa - Gry Towarzyskie!

konkurs_trefl

___________________________________

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Smoki na Sawannie” jest BoardGameGirl.pl.
2. Konkurs trwa od 15.04.2015 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 22.04.2015 r., do godziny 23:59.
3. Konkurs polega na stworzeniu pracy konkursowej przedstawiającej smoka na sawannie.
4. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl. Wygra najciekawsza, najbardziej zaskakująca odpowiedź.
5. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry planszowej Sawanna. Otrzyma ją autor najciekawszej pracy. Ponadto spośród wszystkich osób, które wezmą udział w konkursie i udostępnią post konkursowy na swojej tablicy w portalu Facebook.com zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma grę Zęby smoka.
6. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu czy innych stronach internetowych.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 14 (czternastu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
8. Zwycięzcy zobowiązani są wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: ania[małpka]boardgamegirl.pl.
9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
10. Nagrody wysyła Organizator do 5 (pięciu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.