Kalendarz adwentowy – dzień 18

1-IMG_6557Ha! Szczęście zaczęło nam sprzyjać! Kolejny minidodatek do świetnej, trudnej gry, którą mamy na półce – tym razem jest to Zhan Guo, które w Polsce wydało wydawnictwo Hobbity. Ponieważ ten dodatek zostaje z nami, to mamy dla Was coś absolutnie niezwykłego! Dzięki uprzejmości wydawnictwa NSKN, a zwłaszcza Błażeja Kubackiego, autora gry Mistfall, możemy Wam oddać Valskyrrpełnoprawny, składający się z 55 kart dodatek do Mistfalla – Valskyrr, który wprowadza do gry tryb kampanii.

EDIT: Dziękuję! Tym razem wygrwywa Budyka z odpowiedzią: A według mnie powinien być pirat (ew. korsarz, żeby lepiej brzmiało). Nie masz wariata nad pirata!

Jak wygrać Valskyrr? To bardzo proste, wystarczy, że wymyślicie nową klasę postaci do Mistfalla. Do tej pory mamy już w grze czarodzieja, maga lodu, wojownika, kleryczkę, łucznika i barbarzyńską bersekerkę. Jaką klasę postaci chcielibyście zobaczyć w grze? Na odpowiedzi czekamy do 21:00 w komentarzach pod tą notką i pod postem na profilu Board Game Girl na Facebooku. Powodzenia!

 • Killjoy

  Oczywiście dodałbym Łotrzyka! W tego typu grach nie chodzi tylko o siłę i magię. Bardzo fajnie jest też mieć w drużynie kogoś pełnego sprytu, kogoś kto nagina pewne reguły pod siebie – więc taki skrytobójca i złodziej w jednym świetnie by wzbogacił i tak już świetny tytuł jakim jest Mistfall :)

 • Freak

  Bard. Nie ma to jak wprowadzać wrogów w osłupienie stojąc i śpiewając :).

 • michallord

  Moim zdaniem kolejną klasą powinien być druid. Mogł by mieć umiejętności przemian w różne zwierzęta. ;]

 • Budyka

  A według mnie powinien być pirat (ew. korsarz, żeby lepiej brzmiało). Nie masz wariata nad pirata!

  • Ania

   Gratulacje!

 • Roksana

  Ja stawiam na Centaura silnego i połączonego z lasem ;) Stworzenie nie z tego świata :)

 • Roksana

  Ja stawiam na Centaura, posiadał by siłę wielu wojowników i byłby połączony z naturą :) Magiczna postać :)

 • Hellowedd

  Kurcze nie zdążylem a mam takie fajne pomysły: niziołek holeryk; dziewica nosicielka czy wampir mlekopijca ewentualnie matka transwestytka.

 • Ania

  Dziękuję! Tym razem wygrwywa Budyka z odpowiedzią: A według mnie powinien być pirat (ew. korsarz, żeby lepiej brzmiało). Nie masz wariata nad pirata!