Czym jest Board Game Girl?

Board Game Girl to strona poświęcona grom planszowym – rozrywce, która stała się moją pasją kilka lat temu. Na BoardGameGirl.pl znajdziecie wideorecenzje gier, które przypadły mi do gustu i które chcę Wam polecić. Dlaczego tylko takie? Na recenzowanie gier, które mi się nie podobały, po prostu szkoda mi czasu. Być może będę prowadziła spis takich gier, byście wiedzieli, czego bym się raczej nie tykała, ale to jeszcze pieśń przyszłości.

Moje filmy nie są długie. Nie chcę Was zasypywać detalami rozgrywki, szczegółowym tłumaczeniem zasad, czy niekończącym się przeliczaniem elementów. W moich wideorecenzjach zobaczycie grę, usłyszycie o co w niej chodzi, czy mi się podobała i w jakim gronie się sprawdzała.

W całym tym przedsięwzięciu pomaga mi Kuba – to on zwykle w naszym towarzystwie dokładnie studiuje instrukcje wszystkich gier, a potem objaśnia nam reguły. Specjalnie dla niego w każdej recenzji będzie część z zasadami, którą nazwaliśmy Laboratorium Zasad. W prawym górnym rogu filmu podczas każdej wizyty w Laboratorium znajduje się zegar odliczający czas do końca tej części wideorecenzji. Jeśli nie chcecie słuchać reguł – po prostu kliknijcie w zegar, a video przewinie się do końca tłumaczenia zasad.

Na stronie pojawiają się również teksty – moja dobra koleżanka Marta pisze świetne recenzje, Agata przybliża nam się świat e-planszówek, Kuba bacznie śledzi nowości i wyłapuje dla nas najciekawsze perełki a ja przeprowadzam wywiady. Mamy nadzieję, że będziecie często do nas zaglądać!

Miłego oglądania i czytania!

Ania

Ania

Marta

Marta

Agata

Agata

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuba

Kuba