Concordia – konkurs!

concordiaRuszamy z konkursem! Do wygrania jest świeżuteńki egzemplarz Concordii wydanej właśnie przez wydawnictwo Egmont w linii Egmont Geek. To nowa linia wydawnicza przeznaczona dla zaawansowanych graczy. Możemy już ujawnić, że kolejnymi tytułami, które się w niej ukażą są: Antarktyda (tutaj możecie zobaczyć moją recenzję gry) i Hansa Teutonica – zwycięzca nagrody Gra Roku w 2011 roku w Holandii. Fajnie, że takie dobre, trudne gry są wydawane w Polsce! OK, ale wracając do konkursu… 

Zadanie jest proste. Napiszcie w komentarzu pod filmem z recenzją w serwisie YouTube, jaki nowy surowiec mógłby pojawić się w kolejnym dodatku do Concordii i krótko uzasadnijcie. Przypomnijmy – w grze podstawowej znajdują się: cegła, żywność, tkanina, narzędzia i wino. Konkurs trwa do niedzieli 7 sierpnia. Powodzenia!

__________________________________

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Concordia” jest BoardGameGirl.pl.

2. Konkurs trwa od czwartku, 04.08.2016 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu, do niedzieli do 07.08.2016 do północy do godziny 23:59.

3. Konkurs polega na napisaniu w komentarzu (komentarz należy zamieścić na stronie BoardGameGirl.pl lub na https://www.youtube.com/watch?v=Tc_4SAkZDhg) jaki nowy surowiec mógłby pojawić się w dodatku do gry „Concordia”.

4. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl. Wygra 1 najciekawsza odpowiedź.

5. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry „Concordia”.

6. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu czy innych stronach internetowych.

7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 5 (pięciu) dni od momentu zakończenia Konkursu.

8. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: ania[małpka]boardgamegirl.pl.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.

10. Nagrodę wysyła Organizator do 5 (pięciu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

  • Walter

    Sztuka w czasach Imperium Romanum to nie tylko wspaniałe budowle, rzeźby czy utwory pisane, ale również sztuka użytkowa, wśród której palmę pierszeństwa należy oddać biżuterii. Stanowiła ona ważny element mody, którą doceniali także pisarze rzymscy. Terytoria w obrębie basenu Morza Śródziemnego, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie, sprzyjały pozyskiwaniu metali (złoto, srebro) i kamieni szlachetnych takich, jak szmarag, agat, a nawet diament, z kolei z północy sprowadzano bursztyn. Niemal wszyscy obywatele rzymscy nosili pierścienie, a kobiety także kolczyki, naszyjniki, bransoletki, sprzączki i wiele innych. Biżuteria wielokrotnie stanowiła także środek płatniczy i w grze Concordia mogłoby znaleźć również i takie zastosowanie, obok zwykłego surowca.

    • Walter

      Przepraszam, pomyliłem miejsce zamieszczenia zadania konkursowego – już przeklejam na właściwą stronę.