Board Game Heaven 2015

logo CMYK-01Już 25 września rozpocznie się święto wszystkich graczy. W Warszawskiej Szkole Filmowej odbędzie się festiwal Pixel Heaven a wraz z nim Board Game Heaven, który wraz z Kubą mam dla Was przyjemność organizować. Pixel Heaven to największa w Polsce impreza poświęcona grom retro. A Board Game Heaven to jej młodsza, planszówkowa siostra. Swoją obecność potwierdziły:

Phalanx – wydawnictwo, które słynie z gier o Świecie Dysku Terry’ego Pratchetta i tym razem nie zawiedzie. Podczas Board Game Heaven będzie mieli okazję poznać zasady i zagrać w trzy tytuły – Świat Dysku: Ankh Morpork, Świat Dysku: Wiedźmy i przedpremierowo: Świat Dysku: Sekary.

Fullcap Games – macie ochotę na szybką grę blefu? Świetnie, zagrajcie w Dobry Glina Zły Glina! A może wolicie pokombinować w znakomitej grze strategicznej - Badacze Głębin? Jakby co, to mamy też szybkie i mordercze Małe Epickie Królestwa!

Trefl Joker Line – wciel się w rolę bossa najwyższego levelu, zbuduj najeżone pułapkami podziemia, zwab jak najwięcej poszukiwaczy przygód… a potem wybij ich co do jednego! Boss Monster to prawdziwie szalona mieszanka strategicznej i przygodowej gry karcianej inspirowana klasycznymi grami wideo. Czy jesteś wystarczająco złym typem, aby zostać największym bossem? Na Board Game Heaven będziecie mogli zagrać też w prototypy naszych kolejnych gier: Artefakty obcych – szybka, karciana gra o podboju kosmosu i Brooms – hybrydowa (karty + aplikacja) gra o wyścigu adeptów sztuk magicznych.

Granna – czytacie z ludzi jak z otwartej książki? To spróbujcie się zmierzyć z przyjaciółmi w Empatio! A może sądzicie, że jesteście spostrzegawczy i nawet UfoFarmer Wam nie straszny? Jeśli jednak chcecie pokazać się z najlepszej strony, to stwórzcie idealne CV, albo przedpremierowo poprowadźcie do zwycięstwa swoją CVlizację!

Rebel – największy polski wydawca przyjedzie prosto z Trójmiasta i pokaże Wam takie hity jak planszowa wersja World of Tanks, wredny, westernowy Colt Express, pełnych śmiechu Megawojowników i szybką, imprezową grę Mamy Szpiega.

Black Monk  –  poznański wydawca ma dla Was pełną śmiechu i niezwykłych zwrotów akcji, imprezową grę Vudu! Macie ochotę na grozę życia codziennego, okradanie współlokatorów z jedzenia i absurdalny humoru? Sprawdźcie grę iGranie z Gruzem autorstwa Kobiety Ślimak! A jeśli jeszcze Wam mało, to na deser spróbujcie fantastycznej, szybkiej i bezlitosnej karcianki Munchkin!

Wydawcy przedstawiać będą zarówno nowości, jak i starsze znane tytuły. Będzie też możliwość zakupu gier na stoiskach, więc nie zapomnijcie zabrać gotówki! Na Board Game Heaven będzie też osobna sala dla dzieci, w której najmłodsi będą mogli pobawić się, odpocząć i… wyżyć artystycznie malując po ścianie :)