Wygraj torbę na planszówki – rozwiązanie konkursu

torby_fot„Będzie fajnie” mówią. „Sprawisz komuś ogromną radość” – dodają. I rzeczywiście, właśnie tak jest. To uczucie, gdy pojawiają się kolejne zgłoszenia jest potwornie miłe :) Ale potem przychodzi czas wybrania zwycięskich prac i dobry humor znika. Szczególnie, jeśli zadanie konkursowe nie było łatwe, uczestnicy konkursu musieli się napracować a nagroda jest tylko jedna. Kuba musi wysłuchiwać wtedy moich tyrad i patrzeć jak się miotam od jednego zgłoszenia do drugiego. Nie jest łatwo!  Konkurs torbowy jest tego doskonałym przykładem. Ale wiecie co?

Najgorsze jest tylko wyłonienie zwycięzcy. Szykowanie paczki i wysyłanie jej, a następnie czekanie na sygnał od zwycięzcy, że dotarła, to już sama radość! Uwielbiam organizować konkursy. Tylko po prostu muszę jeszcze pokombinować, żeby mniej się stresować wybieraniem zwycięzcy ;)

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie zdjęcia. Wybór tego jednego, był niezwykle trudny, bo wszystkie były bardzo pomysłowe. Ręcznie uszytą torbą cieszyć się będzie w najbliższym czasie  Monika Goszczyńska! Gratuluję i mam nadzieję, że pomogliśmy Ci zdjąć trochę planszowych kłopotów z głowy :)

A oto zwycięskie zdjęcie:

Zwycięzca konkursu z torbą

  • Monika

    SUPER :D Dziękuję!!!! Monika