Wygraj torbę na planszówki! KONKURS!

10172691_631799860237712_6166806469892563314_nLustrzaneczko, powiedz proszę, co za gry w swej torbie noszę? Mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego! Konkurs, w którym do wygrania jest torba na gry! Ale nie taka tam zwyczajna torba… a uszyta na zamówienie przez projektantkę Dorotę Pietruszkę! Osoba, która wygra konkurs będzie mogła wybrać kolor podszewki oraz wymyślić własny napis, który widoczny będzie na klapie kieszonki! Tak! I wiecie co? Już zazdroszczę zwycięzcy! Ale zaraz, zaraz. Po kolei. Nie napisałam jeszcze na czym polega konkurs…

Trzeba zrobić zdjęcie (niekoniecznie lustrzanką!), na którym widać Wasze gry, gdy zabieracie je ze sobą – na urlop, granie na mieście czy do znajomych – i wysłać je do nas mejlem na adres konkurs@boardgamegirl.pl. Wygra jedno najciekawsze, naszym zdaniem, zdjęcie. Zostanie ono nagrodzone taką właśnie torbą. Na Wasze zgłoszenia czekamy do niedzieli 6 września, do godziny 23:59.

 

A teraz jeszcze o nagrodzie:

Torba ma wymiary 35x40x15cm.
Wewnątrz znajduje się przegródka. Kieszonka na zewnątrz jest zamykana na zatrzask magnetyczny. Torbę można nosić zarówno na ramieniu, jak i w ręku. Wymyślony przez zwycięzcę 10-literowy napis znajdować się będzie na klapie kieszonki. 

Więcej zdjęć toreb możecie zobaczyć na ich stronie na Facebooku – Torby na planszówki.

__________________________________

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Lustrzaneczko, powiedz proszę, co za gry w swej torbie noszę?” jest BoardGameGirl.pl.

2. Konkurs trwa od 01.09.2015 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 06.09.2015 r., do godziny 23:59.

3. Konkurs polega na zrobieniu zdjęcia swoich spakowanych do wyniesienia z domu gier, i wysłaniu go na adres konkurs@boardgamegirl.pl.

4. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl. Wygra 1 najciekawsze zdjęcie.

5. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci torby na gry planszowe.

6. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu czy innych stronach internetowych.

7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 5 (pięciu) dni od momentu zakończenia Konkursu.

8. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: ania[małpka]boardgamegirl.pl.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.

10. Nagrodę wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych oraz uzgodnienia z projektantką szczegółów wykonania torby.