Wielki konkurs urodzinowy!

Urodziny KonkursZ okazji naszych 1. urodzin przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są 42 nagrody od czołowych polskich wydawców (oraz jednego sklepu)! Bo czy może być coś lepszego od konkursu?

A właśnie, że może. Dwa konkursy! :D Mamy dla Was dwa różne zadania i dwie pule nagród – po 21 na konkurs. W sumie 42 nagrody! Co należy zrobić?

Konkurs nr 1: polubcie nasz profil na Facebooku (jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście) i złóżcie nam życzenia urodzinowe pod postem konkursowym (na Facebooku, nie tutaj!). Forma – dowolna (wierszyk, rysunek, film, wszystkie chwyty dozwolone). Liczymy na Waszą kreatywność!

A oto nagrody:

Konkurs nr 2: rozwiążcie poniższą krzyżówkę a jej hasło wyślijcie na adres: urodziny@boardgamegirl.pl. Krzyżówka może z początku wydawać się trudna, ale jeśli się zrelaksujecie i dobrze przyjrzycie naszym sponsorom i nagrodom, to na pewno dacie sobie radę!

A oto nagrody:

Jedna osoba może oczywiście wziąć udział w obu zadaniach (i zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo). Konkurs trwa do 31 lipca.

W tym miejscu należy jeszcze zatrzymać się, by podziękować naszym przyjaciołom – sponsorom nagród w naszym urodzinowym konkursie. Bardzo Wam dziękuję, bo to dzięki Wam pierwsze urodziny BoardGameGirl są tak wyjątkowe!

________________________________________

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Wielki konkurs urodzinowy!” (dalej „Konkurs”) jest BoardGameGirl.pl.
2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).
3. Konkurs trwa od 16.07.2014 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 31.07.2014 r., do godziny 23:59.
4. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook.
5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
7. Organizator może usuwać treści (komentarze) zamieszczane przez Uczestników na profilu www.facebook.com/BoardGameGirl w przypadku, gdy komentarze te zawierają treści niezgodne z prawem, dobrymi obyczajami, są wulgarne, naruszające prawa lub dobra osobiste osób trzecich.
8. Aktualne informacje na temat Konkursu będzie można znaleźć na stronie Organizatora: www.BoardGameGirl.pl.
9. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
10. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
11. Konkurs polega na polubieniu fanpejdża strony Board Game Girl na Facebooku oraz napisaniu komentarza pod postem konkursowym na www.facebook.com/BoardGameGirl z życzeniami urodzinowymi dla Board Game Girl lub/oraz rozwiązaniu krzyżówki umieszczonej na stronie www.BoardGameGirl.pl i nadesłania hasła na adres: urodziny@boardgamegirl.pl.
12. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie.
13. Komentarze oraz mejle z rozwiązaniem krzyżówki można wysyłać do 31.07.2014 r. do godziny 23:59.
14. Komentarze będą oceniane przez niezależne jury, w skład którego wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl. Wygra 21 najbardziej zaskakujących odpowiedzi. Wśród nadesłanych mejli z poprawnymi hasłami krzyżówki zostanie wylosowanych 21.
15. W Konkursie można wygrać 42 nagrody w postaci gier planszowych ufundowanych przez partnerskie wydawnictwa oraz sklep Planszostrefa.pl. Ponadto Organizator nie wyklucza możliwości przyznania dodatkowych wyróżnień.
16. Uczestnik oświadcza, że jest twórcą komentarza i ma do niego pełnię praw autorskich. W przypadku gdy tak nie jest, odpowiedzialność ponosi Uczestnik.
17. Wraz z przesłaniem komentarza, Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatną publikację komentarza na blogu czy innych stronach internetowych.
18. Przesłane komentarze nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach.
19. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 7 (siedmiu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
20. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny na adres: ania@boardgamegirl.pl.
21. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
22. Nagrodę wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.