Urodziny Board Game Girl – Lucrum Games

lucrum_gamesLucrum Games wciąż jeszcze pachnie nowością! :D Pierwsza gra tego wydawnictwa – Przebiegłe wielbłądy – ujrzy światło dzienne dopiero za kilka dni, 31 lipca. W naszym konkursie możecie więc wygrać coś naprawdę wyjątkowego!

Przebiegłe wielbłądy poznałam na Pyrkonie (filmik z tego spotkania możecie zobaczyć na BoardGameGirl.pl we wpisie Camel Up). Nikt jeszcze wówczas nie wiedział, że ta gra zostanie nagrodzona Spiel des Jahres 2014, czyli najważniejszą nagrodą w świecie gier planszowych! Lucrum Games nie spoczywa na laurach i intensywnie pracuje nad kolejnymi tytułami. W drodze są już Intryganci!

Przebiegłe wielbłądy możecie wygrać w naszym konkursie urodzinowym (kliknij w zdjęcie gry a przeniesiesz się na stronę wydawnictwa):

cropped-BirthDay-3.png

  • Pingback: GRY PLANSZOWE W PIGUŁCE #387 - Board Times - gry planszowe to nasza pasja()

  • Kamila Bugaj

    Początkowo WSZYSTKIEGO najlepszego z okazji 1 urodzin! Spodziewam się u Was jak najprędzej recenzji gry „The Wanderers”, nareszcie odkryłam grę, która zainteresowałam przynajmniej na tutorialach i mnie i mojego narzeczonego. Z pełną sympatią wsparłam wczoraj tą grę, która jest jeszcze w fazie projektu na https://wspieram.to/wedrowcy Teraz czekam aż przyjdą mi pocztą wszystkie gadżety, które poniekąd zakupiłam wspierając grę. Być częścią takiej inicjatywy to sama przyjemność, polecam! :)