Timeline: Polska – recenzja i KONKURS!

Timeline PolskaProstota zasad, piękno wykonania i różnorodność kolejnych rozgrywek – to przepis na grę idealną. Gdy siadałam do Timeline Polska po raz pierwszy, miałam nadzieję na taki właśnie tytuł.

Czy się nie zawiodłam? To już musicie sami sprawdzić w filmowej videorecenzji :) Ale to oczywiście nie wszystko! Razem z wydawcą gry, wydanictwem Rebel.pl, przygotowałam dla Was fajny konkurs, w którym będziecie mogli wygrać egzemplarz właśnie Timeline Polska. By dowiedzieć się, jak go zdobyć, obejrzyjcie film i w komentarzach w serwisie YouTube odpowiedzcie na pytanie konkursowe. Powodzenia! :)

__________________________________

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Timeline Polska” jest BoardGameGirl.pl.

2. Konkurs trwa od poniedziałku, 13.02.2017 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do poniedziałku, 20.02.2017 r., do godziny 23:59.

3. Konkurs polega na napisaniu w komentarzach pod recenzją Timeline Polska na kanale BoardGameGirlTV na YouTube odpowiedzi na pytanie zawarte w filmie z recenzją. 

4. Wśród wszystkich odpowiedzi na wszystkie zadane pytania, jury, w którego skład wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl, wybierze 1 najciekawszą i nagrodzi ją grą Timeline Polska.

5. Nagrodzona odpowiedź musi zostać udzielona przez Uczestnika, który jest subskrybentem kanału BoardGameGirlTV w serwisie YouTube.

6. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu czy innych stronach internetowych.

7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 7 (siedmiu) dni od momentu zakończenia Konkursu.

8. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: ania[małpka]boardgamegirl.pl.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.

10. Nagrodę wysyła Organizator Laureatowi do 5 (pięciu) dni roboczych.