Tikal – konkurs

tikal_serduszkoUwaga! Uwaga! Mam dla Was konkurs z okazji zbliżających się Walentynek! Wystarczy, że zasubskrybujecie kanał BoardGameGirlTV w serwisie YouTube a w komentarzu pod filmem z recenzją gry Tikal dokończycie zdanie: „Tikal – me serce do Ciebie pika…”. Wygrają 2 najciekawsze odpowiedzi! Powodzenia!

O grze możecie też dowiedzieć się m.in. z naszego filmiku z Pyrkonu - 17:39!

 __________________________________

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Tikal – konkurs” jest BoardGameGirl.pl.

2. Konkurs trwa od 11.02.2016 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 14.02.2016 r., do godziny 23:59.

3. Konkurs polega na umieszczeniu komentarza pod filmem z recenzją gry w serwisie YouTube.com oraz zasubskrybowaniu kanału BoardGameGirlTV. W komentarzu należy dokończyć zdanie: „Tikal – me serce do Ciebie pika…”

4. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl. Wygrają 2 najciekawsze odpowiedzi.

5. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry planszowej Tikal.

6. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu czy innych stronach internetowych.

7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 5 (pięciu) dni od momentu zakończenia Konkursu.

8. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: ania[małpka]boardgamegirl.pl.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.

10. Nagrodę wysyła Organizator do 5 (pięciu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.