Targi Gra i Zabawa i Festiwal GRAMY 23-24 listopada 2019

festiwal_gramy_2019Koniec października niesie zawsze ze sobą kilka dobrych wiadomości. Po pierwsze zbliżają się Gwiazdka – czas obdarowywania się planszówkami i rodzinnego grania :D a po drugie nadchodzą dwie uwielbiane przeze mnie imprezy – Targi Gra i Zabawa i Festiwal GRAMY w Gdańsku i Planszówki na Narodowym w Warszawie. Jeśli jakimś cudem na którejś z nich jeszcze nie byliście – czas to nadrobić!

Na Gramy jak co roku będą wydawcy z nowościami, ogrrrrromna wypożyczalnia (prawie 3000 gier!), przestrzeń do grania, konkursy, turnieje i – to istotne dla młodych rodziców – strefa zabaw dla najmłodszych (na miejscu jest też jedzonko, więc serio nie trzeba się o nic martwić).

Z dodatkowych atrakcji w tym roku odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów w Speedcubingu, czyli układaniu kostek Rubika na czas. W trakcie mistrzostw będziecie mogli wziąć udział w warsztatach układania kostek (ręka w górę kto nie przeklejał nigdy naklejek na ściankach!). Poprowadzi je dla nas zwycięzca programu THE BRAIN – Genialny Umysł – Adam Polkowski.

Ja waszej uwadze szczególnie polecam szczególnie salę z grami przywiezionymi z targów Spiel w Essen. Jest ona nieco ukryta, bo znajduje się tuż obok sal turniejów i prelekcyjnych, ale zdecydowanie warto jej poszukać. To magiczne miejsce, w którym do Waszej dyspozycji będzie kilkadziesiąt pudełek z nowościami z najróżniejszych stron świata. Są wśród nich zarówno hity niemieckich targów, jak i nikomu nic nie mówiące tytuły.

To co, zachęciłam? :D https://www.facebook.com/events/2287747328203875/