Tajemniczy Mikołaj 2018

TM logoJak co roku zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji Tajemniczy Mikołaj organizowanej przez Rebel.pl! :) Można po prostu sprezentować gry szkołom, bibliotekom i innym placówkom, w których gra się w planszówki lub wziąć udział w zabawie, polegającej na tym, że kupujemy nieznanej nam osobie grę a ktoś inny nam. Brzmi fajnie, ale – wierzcie mi – branie udziału w akcji jest jeszcze fajniejsze! Jak to dokładnie działa?

TM usmiechTrzeba zarejestrować się na stronie www.tajemniczymikolaj.pl do 9 grudnia. Następnego dnia każdy z Tajemniczych Mikołajów dostanie na maila adres wylosowanej dla niego placówki – zadaniem Mikołaja jest przygotować paczkę z grą lub grami odpowiednimi dla obdarowywanych i wysłać pod otrzymany adres. 

TM prezent

Żeby samemu otrzymać paczkę z grą trzeba posiadać konto w sklepie Rebel.pl i to co najmniej na 3 poziomie. 10 grudnia rozesłane zostaną adresy i listy życzeń z grami. Wybieramy grę z listy życzeń, wysyłamy paczkę do 14 grudnia i… czekamy na swoją. Do 24 grudnia wszystkie prezenty docierają do celów :)

Więcej informacji znajdziecie na: www.tajemniczymikolaj.pl a regulamin na: www.rebel.pl/x.php/1,551.

tajemniczy