Tajemniczy Mikołaj – świąteczna zabawa z Rebel.pl

tajemniczymikolajChcesz podarować komuś grę? A może marzysz o tym, by to ciebie obdarowano? Weź udział w akcji Tajemniczy Mikołaj. Na czym ona polega?

Wejdź na stronę organizatora – sklepu REBEL.pl i zarejestruj się na stronie akcji klikając w odnośnik „Biorę udział”. Wypełnij swoją listę życzeń tytułami, które chciałbyś dostać (nie zapomnij o podaniu, w specjalnym formularzu, swojego adresu). Za dwa tygodnie – 25 listopada – adresy wszystkich uczestników są losowo przydzielane innym uczestnikom (po jednym na osobę). Każdy uczestnik sprawdza listę życzeń osoby, której adres został mu przydzielony i wysyła jej prezent. Każdy otrzyma więc prezent-niespodziankę i obdaruje też inną osobę.

Możesz też wysłać paczkę charytatywnie. 25 listopada poza adresem innego Tajemniczego Mikołaja otrzymasz adres wylosowanej placówki.Organizator przyszykował listę kilkudziesięciu miejsc: szkół, szpitali, hospicjów, świetlic, bibliotek, klubów i innych instytucji. To, co będzie w paczce dla danego miejsca, ile będzie tam gier i jaką będą miały wartość, zależy już wyłącznie od Ciebie. Paczkę charytatywną można także wysłać bez brania udziału w akcji prezentowej z innymi klientami.

Zasady akcji w skrócie:

  • Sugerowana wartość paczki to 100-150 zł, ale nie jest to obowiązkowe. Każdy wysyła grę na miarę swoich możliwości (należy więc na swojej liście życzeń uwzględnić także tańsze tytuły).
  • Nie ma obowiązku wysyłania paczki ze sklepu REBEL.pl. Możesz wysłać paczkę z dowolnego innego sklepu. Na stronie organizatora trzeba się zarejestrować, żeby otrzymać adres osoby, którą masz obdarować (oraz wypełnić swoją listę życzeń).
  • Po wysłaniu paczki należy w specjalnym formularzu podać nazwę przewoźnika i numer nadawczy paczki. Paczki należy wysłać do 12 grudnia.
  • Cała akcja opiera się na zaufaniu i zakłada dobre intencje wszystkich uczestników. Jeżeli nie wiesz, czy będziesz w stanie wysłać prezent – nie zapisuj się do akcji.

To co? Do roboty, Mikołajowie i Mikołajki!