Św. Mikołaj nie przyniósł planszówki? Konkurs!

konkurs2Dziś mam niespodziankę dla tych, którym św. Mikołaj nie przyniósł gry pod choinkę, bądź przyniósł za mało. Do wygrania jest nowość wydawnictwa Egmont – Antarktyda. Konkurs będzie króciutki, więc trzeba się pospieszyć!

Aby mieć szansę na wygraną trzeba a) zasubskrybować BoardGameGirlTV na Youtube.com b) w komentarzu pod recenzją Antarktydy odpowiedzieć na pytanie: Gdybyś mógł/mogła w dowolnym miejscu stworzyć ośrodek naukowy to gdzie by to było i co by było przedmiotem badań? Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy świeżutkim, zapakowanym w świąteczny papier egzemplarzem Antarktydy! Uwaga! Konkurs trwa tylko do jutra do północy!

__________________________________

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Św. Mikołaj nie przyniósł planszówki?” jest BoardGameGirl.pl.

2. Konkurs trwa od wtorku, 27.12.2016 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 28.12.2016 r., do godziny 23:59.

3. Konkurs polega na napisaniu w komentarzu pod recenzją gry Antarctica na kanale YouTube odpowiedzi na pytanie: Gdybyś mógł/mogła w dowolnym miejscu stworzyć ośrodek naukowy to gdzie by to było i co by było przedmiotem badań? 

4. Wśród wszystkich odpowiedzi na wszystkie zadane pytania, jury, w którego skład wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl, wybierze jedną najciekawszą i nagrodzi ją grą Antarktyda.

5. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu czy innych stronach internetowych.

6. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 7 (siedmiu) dni od momentu zakończenia Konkursu.

7. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: ania[małpka]boardgamegirl.pl.

8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.

9. Nagrodę wysyła Organizator Laureatowi w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia wyników.

 • bru24

  Mój ośrodek byłby na Ziemi, w moim domu (w słonecznym pokoju). Temat badań: Plotki wokół Słońca krążące na ziemi: topniejąca Antarktyda.

 • katori

  Mój ośrodek badawczy w samym sercu gorącej Afryki bym postawiła. Tym sprytnym posunięciem uwagę od prowadzonych w niej badań bym odwróciła. Bo celem mych obserwacji Antarktyda w rzeczy samej by była, moim celem byłoby odkrycie jakie tajemnice ta zamarznięta kraina ukryła. Co na tym zimnym kontynencie się stało ze tyle panstw zgodę na Traktat antarktyczny podpisalo i chronić Antarktydy się zobowiązało…

 • Kacha

  F –inałowym miejscem usytuowania
  A –rcyważnego ośrodka naukowego
  S –tała się Gwinea.
  C –zemu właśnie to miejsce?
  Y –hmm… Ponieważ jest to
  N –aturalne środowisko
  U –roczych zwierząt
  J –akimi są szympansy.
  Ą
  C –iekawe, inspirujące, wyjątkowe,
  A –mbitne, mądre, ekspresyjne, czułe.

  A – w tym wszystkim
  N –iezwykle podobne do człowieka.
  T –ylko, czy potrafiłyby poradzić sobie w innych warunkach?
  A –ntarktyda! Czy przetrwałyby w takiej
  R –zeczywistości? Czy ich inteligencja,
  K –tórej niejeden mógłby pozazdrościć, wsparła by te zwierzęta w
  T –rudnych warunkach?
  Y –… I właśnie dlatego powstałby ośrodek naukowy o nazwie:
  D –aleki Świat, a w nim warunki zbliżone do tych, które panują na
  A –ntarktydzie. W jaki sposób szympansy użyłyby swojej kreatywności, aby sobie radzić? Na te i wiele innych intrygujących pytań odpowiedzi szukaliby badacze ośrodka.

 • darek

  Było już rozstrzygnięcie??

 • Pisać więcej, bo dobrze się czyta i konkretnie napisane, a to najważniejsze, bo kto
  lubi masło maślane..chyba nikt. Pozdrawiam