Rozwiązanie konkursu: Wygraj grę na majówkę!

1-konkurs_treflTo był dla mnie wyjątkowy konkurs - dzięki niemu dowiedziałam się wielu nowych i bardzo zaskakujących rzeczy. Dziękuję Wam raz jeszcze za wszystkie nadesłane prace. Skrzynka pękała w szwach od wierszyków, rysunków i kolaży! Długo nie mogliśmy dojść do porozumienia kogo nagrodzić. A niestety - zwycięzca może być tylko jeden!

A nie, chwila. W tym konkursie mamy przecież dwóch zwycięzców :) Grę Sawanna otrzymuje Sebastian Mrózek – autor najprostszej a jednocześnie najbardziej zabawnej pracy. Poznajecie tego smoka? Tak, toż to uciekinier z pudełka dodatku do Carcassonne: Księżniczka i Smok!smok na sawannieZaś wśród osób, które udostępniły na Facebooku post konkursowy szczęście uśmiechnęło się do Agaty Kot, która otrzymuje grę Zęby smoka. Gratulujemy!!!

Agata_KotZwycięzców proszę o jak najszybsze wysłanie swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody (wraz z numerem telefonu) na adres ania[małpka]boardgamegirl.pl. Gry są już spakowane i tylko przebierają kartami w oczekiwaniu na podróż!

 

  • Sebastian Mrózek

    Jej, dzięki! :) Już piszę maila :)

  • Agata Kot

    super! dziękuję ślicznie :)