Światowy Dzień Scrabble – konkurs!

ScrabbleKto z nas nie zagrywał się swego czasu w Scrabble? Ja na pewno spędziłam nad charakterystyczną planszą kilkaset godzin w całym moim życiu. No wiecie, w końcu jestem polonistką, to zobowiązuje :D Nie miałam natomiast pojęcia, że już 13 kwietnia jest Światowy Dzień Scrabble! A skoro tak, to razem z firmą Mattle, wydawcą polskiej edycji Scrabble Original, przygotowałam dla Was konkurs, w którym do wygrania będą… Scrabble! Jestem pewna, że pójdzie Wam świetnie, ale dobrze przeczytajcie zasady konkursu, zwłaszcza te dotyczące hasztagów, z których powinniście korzystać, by wziąć w nim udział!

Konkursowe zadanie jest bardzo proste: Pod tym postem na Facebooku wrzucacie zdjęcie najciekawszego (wcale niekoniecznie najwyżej punktowanego!) słowa, jakie kiedykolwiek udało się Wam ułożyć w Scrabble! Następnie udostępniacie ten post na Facebooku z użyciem hasztagów #scrabble #swiatowydzienscrabble i #boardgamegirl. Pamiętajcie, by post był ogólnodostępny! Gramy od dzisiaj do północy 13 kwietnia, czyli do końca Światowego Dnia Scrabble. Autorka lub autor najfajniejsze odpowiedzi dostanie nowiuteńki egzemplarz Scrabble Original – edycja polska. Powodzenia! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>