Planszówki i PORT

IMG_6890W sobotę rano pojechaliśmy z Kubą na warszawskie Bielany do Ośrodka Wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT Towarzystwa Nasz Dom. Zabraliśmy ze sobą ogromne pudło wypełnione po brzegi grami, które dostaliśmy od zaprzyjaźnionych wydawnictw (zarówno nowości, jak i starsze tytuły, od gier dla najmłodszych przez gry dla dorosłych. Naprawdę fajny zestaw!). Na miejscu czekała już na nas grupa wolontariuszy, którzy chcieli poznać nowoczesne planszówki i sprawdzić jak mogą wykorzystać je w pracy z dzieciakami. Muszę przyznać, że szkolenie, które przeprowadziliśmy bardzo mi się podobało :D Mam nadzieję, że uczestnikom też! To był naprawdę dobry, pełen pozytywnych emocji dzień.

Teraz w ośrodku działa wypożyczalnia gier z której mogą korzystać opiekunowie i wolontariusze. Jeżeli i wy chcecie dołożyć do niej coś od siebie (gra nie musi być w folii, może to być używany egzemplarz, byle był niezniszczony i kompletny) napiszcie do mnie na adres ania[małpeczka]boardgamegirl.pl w tytule mejla pisząc „Gry dla PORT”.

 

Dziękuję wydawcom, którzy wzięli udział w tworzeniu wypożyczalni. REBEL.pl, Egmont, Fabryka Gier Historycznych, Gry Leonardo i Granna. Jesteście wspaniali!   

granna

rebel