Planszówkowe mikołajki – konkurs!

nagrodyZbliżają się Mikołajki, czas pomyśleć o tym, czym wypełnimy dziecięce skarpety :D Mam dla Was dwie bardzo fajne nowości wydawnictwa Egmont z serii Rodzinka wygrywaMali detektywi i Kotek Psotek.   Spodobają się i przedszkolakom, i ich rodzicom. Są to gry kooperacyjne, w których gracze konkurują nie ze sobą a z grą. Nie ma tu więc złych emocji i fochów a jest zabawa, pomaganie sobie i wspólna, wielka radość ze zwycięstwa. Moja Helen grając w Małych detektywów często powtarza sobie: „Skup się, Heleno” :) Teraz skupcie się Wy! 

Bo wygranie tych gier wcale nie będzie łatwe. Gry powędrują do tych, którzy w komentarzach pod postem konkursowym na facebooku zamieszczą dziecięcy obrazek przedstawiający jakąś historię związaną z planszówkami. Uwaga! Mam ogromne doświadczenie w odróżnianiu obrazków namalowanych przez dzieci od tych namalowanych przez rodziców  :D i oświadczam, że te drugie nie będą brane pod uwagę. Wcale. Wśród najciekawszych obrazków wybierzemy dwa najciekawsze. Czas start! Konkurs kończy się za tydzień – 17 listopada. Tak, żeby św. Mikołaj na pewno zdążył dostarczyć gry na czas!

_______________________________________________

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Planszówkowe mikołajki” jest BoardGameGirl.pl.

2. Konkurs trwa od czwartku, 10.11.2016 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu, do czwartku 17.11.2016 do godziny 23:59.

3. Konkurs polega na wklejeniu w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Board Game Girl na Facebooku) zdjęcia obrazków namalowanych przez dzieci a dotyczących grania w gry planszowe.

4. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl. Wygrają 2 najciekawsze odpowiedzi.

5. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry „Kotek Psotek” oraz „Mali detektywi”.

6. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu czy innych stronach internetowych.

7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 5 (pięciu) dni od momentu zakończenia Konkursu.

8. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: ania[małpka]boardgamegirl.pl.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.

10. Nagrodę wysyła Organizator do 5 (pięciu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

  • IKJK Beszczyńscy

    Dzień dobry, kiedy wyniki konkursu? Kasia się już niecierpliwi!!! :)

    • Ania

      I słusznie, że się już niecierpliwi! :)))