Pingwiny z Madagaskaru – konkurs

Pingwiny-z-Madagaskaru-od-Phalanxa-_bw74802-2Poniedziałek zacznijmy od czegoś przyjemnego! :) Mam dla Was konkurs, w którym do wygrania jest egzemplarz Pingwinów z Madagaskaru – nowości od wydawnictwa Phalanx! Co trzeba zrobić? Mieć plan! Plan na misję… Wygra osoba, która wymyśli najciekawszą misję, z którą miałyby zmierzyć się pingwiny i opisze ją w komentarzu pod recenzją gry w serwisie YouTube.com! Pamiętajcie – jeśli jeszcze nie zasubskrybowaliście kanału BoardGameGirlTV to zróbcie to koniecznie! Konkurs trwa do piątku, 22 stycznia!

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Pingwiny z Madagaskaru″ jest BoardGameGirl.pl.

2. Konkurs trwa od 18.01.2016 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 22.01.2016 r., do godziny 23:59.

3. Konkurs polega na zasubskrybowaniu kanału BoardGameGirlTV w serwisie YouTube i odpowiedzeniu na pytanie „Z jaką misją mogłyby zmierzyć się Pingwiny z Madagaskur?” Odpowiedzi należy wpisywać w formie komentarzy pod filmem z recenzją gry na stronie https://www.youtube.com/watch?v=C0Z4hBZpkV4.

4. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl. Wygra 1 najciekawsza odpowiedź.

5. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry planszowej Pingwiny z Madagskaru.

6. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu czy innych stronach internetowych.

7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 7 (siedmiu) dni od momentu zakończenia Konkursu.

8. Zwycięzcy zobowiązany są wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: ania[małpka]boardgamegirl.pl.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.

10. Nagrodę wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

 • Patryk

  Pingwiny powinni zmierzyć się z misją do lotu na księżyć. Fajnie by to wyglądało ale naprawdę jest to chyba nie możliwe ale film mógłby nosić nazwę ,,fantastyczny lot ”. Pozdrawiam

 • Konrad

  Kowalski dowiaduje się, że ma kuzyna w… Polsce. Pokusa odnalezienia nowego członka rodziny jest na tyle duża, że bez chwili wahania postanawia wyruszyć na wyprawę do ZOO w Polsce. Przyjaciele nie wypuszczą Kowalskiego samego w tak daleką podróż i wyruszają rezem z nim.
  Okazuje się, że nie jest to beztroska wycieczka a pełna niebezpieczeństw i nagłych zwrotów akcji wyprawa. Pingwiny w ZOO mają lokalizację między znanymi ze złośliwości lemurami a groźnymi niedźwiedziami polarnymi. Są sprytni i radzą sobie z wszystkimi zagrożeniami i przeciwnościami. Jednak po dotarciu na miejsce nasza ekipa dowiaduje się, że kuzyna na terenie ZOO niestety już nie ma. Wyruszył on na wyprawę w okolice Wałbrzycha w poszukiwaniu legendarnego Złotego Pociągu…
  Czy Kowalski wraz ze swoją paczką wyruszą śladami kuzyna?
  Jasne, że tak! Teraz plan jest taki – odnaleźć kuzyna oraz Złoty Pociąg!

  • Kuba

   Patryk, Konrad, dzięki za odpowiedzi, ale udzielamy ich pod filmem z recenzją na naszym kanale YouTube :)

   • Konrad

    Ups. Dziękuję za informację. Już dodałem na youtube. Pozdrawiam

 • Ela

  Kiedy można spodziewać się wyników :)? Pytam, ponieważ regulaminowe 7 dni już minęło:)

  • Łukasz

   Również czekam niecierpliwie :) a tu cisza.

   • Ania

    Już! Już! :)