Mikołajkowy konkurs – Kosmonauts

Kosmonauts.jpgCześć! Tym razem chcę Was zaprosić do wzięcia udziału w kosmicznym konkursie! Zadanie nie jest trudne, za to nagroda – warta tego, żeby o nią powalczyć – recenzowana przeze mnie jakiś czas temu gra Kosmonauts! Sponsorem nagrody jest sklep Planszostrefa.pl.Co trzeba zrobić?

1. Trzeba zostać subskrybentem (lub już nim być) mojego kanału BoardGameGirlTV na YouTube.

2. W komentarzu pod filmem z recenzją gry Kosmonauts odpowiedzieć na pytanie „Gdybyś miał (miała) polecieć w kosmos to jaką grę byś ze sobą wziął (wzięła)?”. Wygra najciekawsza, najbardziej zaskakująca odpowiedź. Konkurs trwa od 29 listopada do 6 grudnia. Poniżej znajdziecie jego szczegółowy regulamin. Powodzenia!

 

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Mikołajkowy konkurs – Kosmonauts ” (dalej „Konkurs”) jest blog BoardGameGirl.pl.
2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).
3. Konkurs trwa od 29.11.2013 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 6.12.2013 r., do godziny 23:59.
4. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook ani YouTube.
5. Konkurs jest prowadzony na stronie www.YouTube.com, na kanale BoardGameGirlTV.
7. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
9. Organizator może usuwać treści (komentarze) zamieszczane przez Uczestników na kanale BoardGameGirlTV w przypadku, gdy komentarze te zawierają treści niezgodne z prawem, dobrymi obyczajami, są wulgarne, naruszające prawa lub dobra osobiste osób trzecich.
10. Aktualne informacje na temat Konkursu będzie można znaleźć na stronie Organizatora: www.boardgamegirl.pl.
11. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
12. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
13. Konkurs polega na zasubskrybowaniu kanału BoardGameGirlTV w serwisie YouTube.com oraz napisaniu komentarza pod filmem z recenzją gry Kosmonauts z odpowiedzią na pytanie: „Gdybyś miał (miała) polecieć w kosmos to jaką grę byś ze sobą wziął (wzięła)?”.
14. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie.
15. Komentarze można wpisywać do 6.12.2013 r. do godziny 23:59.
16. Komentarze będą oceniane przez niezależne jury, w skład którego wchodzi redakcja bloga BoardGameGirl.pl.
17. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry planszowej „Kosmonauts” ufundowaną przez sklep Planszostrefa.pl dla autora najciekawszego komentarza. Ponadto Organizator nie wyklucza możliwości przyznania dodatkowych wyróżnień.
18. Uczestnik oświadcza, że jest twórcą komentarza i ma do niego pełnię praw autorskich. W przypadku gdy tak nie jest, odpowiedzialność ponosi Uczestnik.
19. Wraz z przesłaniem komentarza, Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatną publikację komentarza na blogu czy innych stronach internetowych.
20. Przesłane komentarze nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach.
21. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 5 (pięciu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
22. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia listy Laureatów, swój adres korespondencyjny na adres: ania@boardgamegirl.pl
23. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
24. Nagrodę wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.