Laboratorium Gier #2 – warsztaty tworzenia gier na Wspieram.to

laboratoriumRuszyła maszyna! Na wspieram.to można już kupić bilet na Laboratorium Gier. Co to jest? Weekendowe warsztaty tworzenia gier planszowych, które odbędą się 10-12 marca. Tym razem ekipa mniej i bardziej początkujących projektantów zostanie zamknięta najpierw na promie (TAK! SERIO!) płynącym do Szwecji i z powrotem a potem w hotelu w Gdyni. Uczestnicy (jest 36 miejsc) pod czujnym okiem największych fachowców z branży tworzyć będą prototypy, testować, grać, wymieniać się doświadczeniami i brać udział w blokach warsztatowych a także – to mi się szczególnie podoba – odwiedzą halę produkcyjną firmy TREFL S.A. Ja już walizeczkę mam właściwie spakowaną! 

Kiedy? 10-12 marca 2017

Za ile? 599 złotych

Kto za tym stoi? Rebel.pl

Kto będzie? My :D No i…  Adam Kwapiński, Agnieszka Kopera, Filip Miłuński, Michał Oracz, Michał Ozon, Przemek Wojtkowiak i morze ;) innych specjalistów.

Do zobaczenia!

  • Andrzej

    Od lat pracuje nad swoim systemem RPG: mitologia, bogowie, rasy, klasy.. chciałbym poszerzyć swoje horyzonty i żeby cos co kocham stalo się moim sposobem do tworzenia swiata i zarazania innych do pokochania grania. Chce podszkolic sie w systemach i wymienic doswiadczeniami