Krewni Pyrkonu – 26-28 kwietnia 2019

IMG_8050Już za miesiąc w Poznaniu odbędzie się jeden z najbarwniejszych i największych festiwali fantastyki w Europie! W czasie jego trwania będziecie mogli m.in. poznać zwycięzców tegorocznej Planszowej Gry Roku, zagrać w planszówkowe nowości, obkupić się po szyję w geekowskie gadżety, wziąć udział w prelekcjach, pokazach, wystawach i… oddać krew oraz zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku. Tak, tak! Krewni Pyrkonu to akcja, która odbywa się już od wielu lat. Ale w tym roku na wszystkich dawców czekać będzie wyjątkowy, niedostępny nigdzie indziej, prezent – TALIA KART z promkami do gier planszowych i RPG. Co w niej znajdziemy?

53 karty do gier 10 wydawnictw, m.in. Nemesis (Awaken Realms), Zew Cthulhu (Black Monk), Valhalla (Go on Board) i Osadnicy: Narodziny Imperium (Portal Games). Są to karty w większości stworzone właśnie na tę okazję i nie da się ich kupić w sklepie.

IMG_2760Pewnie już jesteście zachęceni do oddawania krwi i rejestrowania się jako dawcy szpiku na Pyrkonie (mam taką nadzieję!!!). Będziecie więc potrzebować więcej szczegółów, oto one:

Kiedy?
piątek, 26 kwietnia 10:00-17:00
sobota, 27 kwietnia 10:00-17:00
niedziela, 28 kwietnia 10:00-15:00

Gdzie?
Namiot na Placu Marka między Wielkim Krewnym a Krwiobusem

Co?
Oddanie krwi oraz rejestracja potencjalnych dawców szpiku.
Każda osoba po oddaniu krwi otrzyma: standardowy pakiet energetyczny w postaci czekolad oraz soczku, specjalny upominek od Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, Talię Kart Krewni Pyrkonu i dodatkowe podziękowania o których organizatorzy powiedzą bliżej terminu imprezy.