Konkurs! Zbuduj piramidę!

piramida_konkJeśli chcesz (nie raz!) zagrać w jedną z najpopularniejszych planszówek wszech czasów, weź udział w konkursie. Z dowolnych surowców zbuduj piramidę, sfotografuj ją a zdjęcie umieść w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Board Game Girl na Facebooku.

Jury wybierze jedno, najciekawsze zdjęcie i nagrodzi je grą Tikal ufundowaną przez wydawnictwo Egmont. Na budowanie i fotografowanie jest dużo czasu – od teraz aż do końca przyszłego tygodnia, czyli 21 czerwca. Powodzenia!

A o grze możecie dowiedzieć się m.in. z naszego filmiku z tegorocznego Pyrkonu - 17:39!

__________________________________

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Zbuduj piramidę!” jest BoardGameGirl.pl.

2. Konkurs trwa od 11.06.2015 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 21.06.2015 r., do godziny 23:59.

3. Konkurs polega na zbudowaniu piramidy z dowolnych surowców, sfotografowanie jej i umiejszczenia zdjęcia pod postem konkursowym umieszczonym w serwisie Facebook.com.

4. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl. Wygra 1 najciekawsze zdjęcie.

5. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry planszowej Tikal.

6. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu czy innych stronach internetowych.

7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 5 (pięciu) dni od momentu zakończenia Konkursu.

8. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: ania[małpka]boardgamegirl.pl.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.

10. Nagrodę wysyła Organizator do 5 (pięciu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.