Konkurs! Dzień Dziecka – święto każdego z nas!

konkurs2Wielkimi krokami zbliża się do nas Dzień Dziecka. A że w głębi serca wszyscy jesteśmy dziećmi… to czas pomyśleć o prezentach! Razem z wydawnictwem Trefl przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest aż 5 nowości: Rzymianie do domu, Ranczo Party, Zigzak Skoki narciarskie, Kieszonkowy bystrzak i Prison Run :)

Wystarczy, że na naszej Facebookowej stronie pod postem konkursowym odpowiecie na pytanie: Która z tych gier da Ci najwięcej radości i dlaczego? Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy 5 najciekawszych i nagrodzimy je :) Powodzenia!

Konkurs trwa do poniedziałku 25.05, do północy.

 

__________________________________

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Dzień Dziecka – święto każdego z nas!” jest BoardGameGirl.pl.

2. Konkurs trwa od 22.05.2015 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 25.05.2015 r., do godziny 23:59.

3. Konkurs polega na stworzeniu odpowiedzi na pytanie: Która z przedstawionych gier przyniesie ci najwięcej radości i dlaczego.

4. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl. Wygra 5 najciekawszych odpowiedzi.

5. W Konkursie można wygrać nagrody w postaci gier planszowych: 1x Rzymianie do domu, 1x Ranczo Party, 1x Zigzak Skoki narciarskie, 1x Kieszonkowy bystrzak i 1x Prison Run.

6. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu czy innych stronach internetowych.

7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 5 (pięciu) dni od momentu zakończenia Konkursu.

8. Zwycięzcy zobowiązani są wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: ania[małpka]boardgamegirl.pl.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.

10. Nagrody wysyła Organizator do 5 (pięciu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

  • Myślę, że najwięcej radości i zabawy zapewni mi „Prison Run” – elementy blefu, kombinowanie, pomoc przyjaciołom? Wszystko co lubię, na dodatek intrygująca tematyka i ciekawy klimat :) Poza tym, będzie to fajna odskocznia od nieco cięższych tytułów, które często goszczą na moim stole. Idealna gra na Dzień Dziecka :D