Konkurs ICECOOL Antarctica – wygraj wycieczkę na Antarktydę!

Ice_Cool_penguin_800Łałałiła! No, powiem Wam, że takiego konkursu planszówkowego jeszcze nie widziałam! Konkurs jest międzynarodowy, więc i konkurencja spora, ale jest o co walczyć! Nagrodą główną jest… dziewięciodniowa wycieczka na Antarktydę. W planach wycieczki znajdują się m.in. dwuosobowa kabina na nowiusieńkim wycieczkowcu – Hondiusie, spływ kajakowy po polarnych wodach i nocowanie pod gołym niebem. Namówiłam? :) Oto co trzeba zrobić, by móc powalczyć o wygraną (łatwizna!):

Trzeba nagrać film ilustrujący swój najbardziej popisowy trick wykonany w trakcie gry w Ice Cool i umieścić go w internecie za pośrednictwem strony www.icecoolantarctica.com.  Zgłoszenia przyjmowane będą od 1 października do 15 stycznia. Między 15 stycznia a 4 lutego filmy będą oceniane.

Ice_Cool_game_board_components_800W pierwszym etapie oceny krajowi sędziowie wyłonią 5 zwycięzców, którzy otrzymają nagrody od partnerów i dystrybutorów Ice Cool. Jury oceniać będzie tricki pod kątem trudności (50% oceny) i kreatywności (50% oceny). Wybrane filmy przejdą do kolejnego etapu – rywalizacji o światową nagrodę główną.

Jeśli nie graliście dotąd w Ice Cool, spróbujcie – gra jest szybka i sprawia radość zarówno dzieciakom, jak i dorosłym. W moim filmie zobaczycie jak wygląda w środku i jak w nią grać.