Konkurs! Wygraj Herosów – nowość od Fabryki Gier Historycznych!

10616215_724177160989158_179810944282407861_nWraz z Fabryką Gier Historycznych przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs. Konkurs literacki. Nie będzie łatwo, ale wierzcie mi – gra jest warta świeczki! A właściwie gry, bo do wygrania są aż 4 świeżuteńkie (prosto z fabryki!) egzemplarze najnowszej gry Adama Kwapińskiego – Herosów!

W Herosach gracze walczą ze sobą o tytuł najpotężniejszego z potężnych. Stają do walki mając do dyspozycji jeden z żywiołów, tajne zaklęcia oraz stado przerażających bestii. Zadaniem konkursowym jest wybranie jednego z herosów i nadanie mu imienia oraz nazwiska i stworzenie jego krótkiej historii (naprawdę krótkiej – do 500 znaków ze spacjami). Do wyboru są:

Uwaga! Główną nagrodą w tym konkursie jest nie tylko jeden z 4 egzemplarzy gry, ale (jeśli zwycięskie prace zachwycą przedstawicieli wydawnictwa) także możliwość wymyślenia imion, które naprawdę zostaną użyte w grze!

Nie odkładajcie pisania na ostatnią chwilę! E-mail z historią wybranego herosa wyślijcie na adres: konkurs[at]boardgamegirl.pl. Powodzenia!

Fabryka Gier Historycznych zapowiedziała, że chętnie wyśle gry poza granice Polski, więc jeśli macie znajomych za granicą, którzy chcieliby wziąć udział w konkursie – dajcie im znać! Konkursowe teksty można też przesyłać w języku angielskim.

Konkurs trwa od dziś (25 listopada) do soboty, 29 listopada do godziny 23:59. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 14 (czternastu) dni od momentu zakończenia Konkursu.

___________________________________________________________ 

Fabryka Gier Historycznych zastrzega sobie prawo do wykorzystania wszystkich nazw własnych użytych w konkursowych tekstach. Na potrzeby gry mogą zostać one zmodyfikowane bez wiedzy i akceptacji autora. Fabryka Gier Historycznych zobowiązuje się do podania autora nazwy własnej na stronie internetowej wydawnictwa.

 • Bartłomiej Cieślak

  Musi być w końcu tylko imię, czy imię i nazwisko? Do tego obojętnie jakie, czy brzmiące bardziej… swojsko? :)

 • Pingback: GRY PLANSZOWE W PIGUŁCE #456. - Board Times - gry planszowe to nasza pasja()

 • Board Game Girl

  Może być zarówno imię czy pseudonim, jak i imię i nazwisko. Jakie? To zależy wyłącznie od wyobraźni autora :)

 • Pingback: GRY PLANSZOWE W PIGUŁCE #457 - Board Times - gry planszowe to nasza pasja()

 • Karol Łaciok

  W przypadku brania udziału w poprzednich konkursach otrzymałem potwierdzenie uczestnictwa, a tym razem tak się nie stało. Chciałem zapytać, czy takie potwierdzenia wysyłał (jeśli w ogóle) jakiś automat, czy może to ręczna robota i informacja będzie przysyłana w późniejszym terminie?