Konkurs! Dice Brewing!

diceŚwiętuj Nowy Rok wznosząc toast nad Dice Brewing! Wygraj jeden z dwóch egzemplarzy gry o wymyślaniu nowych receptur i warzeniu piwa. Wciel się w rolę piwowara i stwórz zupełnie nowy smak! Spiesz się! Konkurs trwa tylko tydzień – od dziś do 25 grudnia!

Co zrobić, aby wygrać? Wymyślić zupełnie nowy rodzaj piwa: nadać mu nazwę, podać przepis i wyznaczyć nagrodę za uwarzenie. Innymi słowy – stworzyć recepturę, która spokojnie mogłaby znaleźć się na karcie w pudełku z grą. Jesteście ograniczeni dostępnymi składnikami. Oto one:

skladniki

 • ciemny słód (czarna kość)
 • jasny słód (żółta kość)
 • chmiel (zielona kość)
 • umiejętności (niebieska kość)
 • owoce (żeton)
 • przyprawy (żeton)
 • miód (żeton)
 • słód specjalny (żeton)
 • chmiel specjalny (żeton)

Receptura może składać się w sumie z maksimum 6 składników (mogą się one powtarzać, np. dwie kości jasnego słodu i dwie chmielu). A nagrodami za jej uwarzenie mogą być:

 • żetony monet
 • żeton akcji
 • punkty mistrzostwa
 • kości
 • kombinacje tych elementów

Nagroda może składać się w sumie z maksimum 3 rzeczy.

Tak wygląda karta w grze:

karta-opis

A oto szablon do pobrania dla Was:karta_pusta_konkurs

 

Forma pracy może być dowolna: weźmiemy pod uwagę zarówno opis, wiersz, martwą naturę, jak i pliki graficzne. Możecie przesłać odpowiedź w treści mejla, możecie też wydrukować sobie nasz szablon, uzupełnić go ręcznie i zeskanować czy zrobić zdjęcie. Możecie też wrzucić go do programu graficznego. Wszystko co podpowie Wam wyobraźnia.

Razem z przedstawicielami Board&Dice wybierzemy jedną najciekawszą, najbardziej zaskakującą pracę. Jej autor otrzyma Dice Brewing w wersji wypasionej - z czterema matami graczy. Dodatkowo wśród wszystkich osób, które wezmą udział w konkursie i udostępnią na Facebooku na swoich tablicach nasz post konkursowy wylosujemy drugi egzemplarz gry (bez mat). Udostępniając post konkursowy zwiększacie więc swoje szanse na wygraną.

Zgłoszenia konkursowe wysyłajcie pod adres: konkurs[małpeczka]boardgamegirl.pl w tytule mejla wpisując Dice Brewing. Czekamy na nie do 25 grudnia, do godziny 23:59. Jeżeli udostępniacie post na Facebooku pamiętajcie by zmienić jego widoczność na publiczną, żebyśmy też mogli to zobaczyć. W zgłoszeniu konkursowym napiszcie też swój Facebookowy nick.

____________________________________

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Dice Brewing!” jest BoardGameGirl.pl.
2. Konkurs trwa od 18.12.2014 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 25.12.2014 r., do godziny 23:59.
3. Konkurs polega na stworzeniu karty do gry – receptury na nowy rodzaj piwa.
4. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl oraz przedstawicie wydawnictwa Board&Dice. Wygra najciekawsza, najbardziej zaskakująca odpowiedź.
5. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry planszowej Dice Brewing wraz z kompletem 4 mat. Otrzyma ją autor najciekawszej odpowiedzi. Ponadto spośród wszystkich osób, które wezmą udział w konkursie i udostępnią post konkursowy na swojej tablicy w portalu Facebook.com zostanie wylosowana jedna osoba, która także otrzyma grę Dice Brewing (bez mat).
6. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu czy innych stronach internetowych.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 14 (czternastu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
8. Zwycięzcy zobowiązani są wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: ania[małpka]boardgamegirl.pl.
9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
10. Nagrody wysyła Organizator do 5 (pięciu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.