Konkurs! Wygraj Arkę zwierzaków!

Arka zwierzakow - wizualizacja (1)Kochani! Ruszamy z obiecanym w wideorecenzji konkursem! Od dzisiaj do 10 lipca możecie powalczyć o Arkę zwierzaków - grę wyjątkowego polskiego projektanta Adama Kwapińskiego (jeżeli nie czytaliście wywiadu z Adamem kliknijcie tutaj!). Co trzeba zrobić?

 

Trzeba:

a) być fanem Board Game Girl na Facebooku,

b) w komentarzu pod tym postem konkursowym na Facebooku (nie tutaj!) odpowiedzieć na jedno, ważne pytanie:

oh_dinoDlaczego na Arce Noego nie było dinozaurów?

Konkurs trwa równo tydzień – od 3 do 10 lipca. Liczę na Waszą kreatywność! Autor najciekawszej odpowiedzi już niedługo sam będzie mógł decydować o tym, które zwierzęta zabrać na arkę :D

Poniżej znajdziecie szczegółowy regulamin konkursu.

________________________________________

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Wygraj Arkę zwierzaków!” (dalej „Konkurs”) jest BoardGameGirl.pl.
2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).
3. Konkurs trwa od 03.07.2014 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 10.07.2014 r., do godziny 23:59.
4. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook.
5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
7. Organizator może usuwać treści (komentarze) zamieszczane przez Uczestników na profilu www.facebook.com/BoardGameGirl w przypadku, gdy komentarze te zawierają treści niezgodne z prawem, dobrymi obyczajami, są wulgarne, naruszające prawa lub dobra osobiste osób trzecich.
8. Aktualne informacje na temat Konkursu będzie można znaleźć na stronie Organizatora: www.BoardGameGirl.pl.
9. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
10. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
11. Konkurs polega na polubieniu fanpejdża strony Board Game Girl na Facebooku oraz napisaniu komentarza pod postem konkursowym na www.facebook.com/BoardGameGirl z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego na Arce Noego nie było dinozaurów?”.
12. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie.
13. Komentarze można wpisywać do 10.07.2014 r. do godziny 23:59.
14. Komentarze będą oceniane przez niezależne jury, w skład którego wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl. Wygra najbardziej zaskakująca odpowiedź.
15. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry planszowej „Arka zwierzaków” ufundowaną przez Wydawnictwo Gier Historycznych dla autora najciekawszego komentarza. Ponadto Organizator nie wyklucza możliwości przyznania dodatkowych wyróżnień.
16. Uczestnik oświadcza, że jest twórcą komentarza i ma do niego pełnię praw autorskich. W przypadku gdy tak nie jest, odpowiedzialność ponosi Uczestnik.
17. Wraz z przesłaniem komentarza, Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatną publikację komentarza na blogu czy innych stronach internetowych.
18. Przesłane komentarze nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach.
19. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 5 (pięciu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
20. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny na adres: ania@boardgamegirl.pl.
21. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
22. Nagrodę wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.