Kalendarz adwentowy – dzień 16

1-IMG_4729-001Hurra! W okienku numer 16 był dodatek do mojego ukochanego Splendoru! Gry, która w tym roku całkiem zasłużenie zdobyła tytuł Gry Roku. Jeżeli chcecie posłuchać jak rozpływam się nad Splendorem koniecznie obejrzyjcie recenzję. No dobrze, to co w takim razie można dziś wygrać? Zaprzyjaźnione z nami Hobbity przekazały nam aż 3 karty promocyjne do gry Tokaido! Recenzję Tokaido zobaczycie tu a o kartach Eriku, które możecie u nas dziś wygrać przeczytacie na stronie wydawcy.

W Tokaido istotnym elementem gry są pamiątki. Dlatego dziś proszę Was o pokazanie Waszych pamiątek z planszówkowych rozgrywek (w dowolnej formie – zdjęć, opisów, rysunków). Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy kartami Eriku.

Odpowiedzi udzielajcie do godziny 20:00 tutaj (w komentarzach pod wpisem) lub na profilu Board Game Girl na Facebooku. Powodzenia!

EDIT: Dzisiejsi zwycięzcy to: kdsz, Anio99 i Agnieszka Matuszak. Gratulacje!

 • kdsz

  Fotka mojej pamiątki pod poniższym linkiem:
  https://boardgamegeek.com/image/2803252/kdsz?size=large

 • Nie umiem zdjęcia wkleić, ale moją pamiątką, chociaż nie włożoną do pudełeczka wspomnień (bo takiego nie mam) jest koncentrat Pudliszki. Mój obecny mąż jest mistrzem uwodzenia kobiet – co tam wytrawne obiady wystarczył makaron z koncentratem Pudliszek, zjadany nad partią Dungeonera (tak, on wie jak Kobietę zachęcić do planszówek). Zostały wspomnienia, kolejna pamiątka -obrączka na palcu i nostalgia za tamtym daniem

 • Agnieszka

  Moje zdjęcie z gry w Jungle Speed umieściłam na Facebooku. To ta rana cięta i szarpana przez męża wykonana.

 • Ania

  Dzisiejsi zwycięzcy to: kdsz, Anio99 i Agnieszka Matuszak. Gratulacje!

 • Wow. Jestem pod wrażeniem. To jest unikatowy żeton, niedostępny nawet z (równie niedostępnym) dodatkiem zawierającym cztery inne postaci… Czy da się go zdobyć w inny sposób, niż tylko przez ten kalendarz adwentowy…?