Handmade for Hope – wylicytuj magnesy na lodówkę

11811508_472867249557607_7605173319459024850_nTo już kolejna edycja akcji Handmade for Hope. Jeśli masz konto na Facebooku, koniecznie weź w niej udział! Na stronie wydarzenia, w komentarzach pod zdjęciami wystawiamy i licytujemy różne, ręcznie robione przedmioty. A cały dochód wędruje wprost na konto fundacji SMA, która wspomaga chorych na rdzeniowy zanik mięśni.  Proste? Proste! W poprzedniej edycji wystawiłam specjalnie zrobione na tę okazję kostkowe kolczyki. Tym razem mam coś dla prawdziwych planszówkowych geeków – magnesy na lodówkę! :D Mam nadzieję, że się Wam spodobają. Wszystkie drewniane elementy wyprodukowała firma Gorema. Ciekawa jestem czy rozpoznacie w jakich grach te figurki występują! :D

Cena wywoławcza to 10 zł/komplet. Aukcje trwają ponad tydzień – do niedzieli, 16 sierpnia, do 23:59. Wygrają je osoby oferujące najwyższą cenę w chwili zakończenia licytacji.

logoPo zakończeniu aukcji Dyrektor ds. Rozwoju Fundacji SMA Urszula Pawlik prześle do zwycięzcy ze swojego profilu wiadomość z instrukcją postępowania. Osoba, która wygrała licytację wpłaca pieniądze na konto Fundacji SMA, a potwierdzenie przesyła organizatorom. Wtedy do akcji wchodzę ja i albo wysyłam magnesy pocztą (na mój koszt) albo spotykam się ze zwycięzcą w Warszawie i przekazuję mu je osobiście. Mam nadzieję, że wszystkie komplety znajdą swoich właścicieli!