Handmade for Hope – wylicytuj moje kolczyki!

IMG_4151Jeśli masz konto na Facebooku, koniecznie weź udział w akcji Handmade for Hope! Jeśli nie masz – to jest dobry moment, żeby to zmienić. Akcja jest organizowana przez Fundację SMA, która wspomaga chorych na rdzeniowy zanik mięśni. Na stronie wydarzenia, w komentarzach pod zdjęciami wystawiamy i licytujemy różne, ręcznie robione przedmioty. W tym te oto kostkowe kolczyki :) Muszę lojalnie uprzedzić, że to pierwsze kolczyki, jakie kiedykolwiek zrobiłam, więc może nie są idealne, ale za to absolutnie wyjątkowe!

Cena wywoławcza to 10 zł. Aukcja trwa tylko 4 dni – do środy, 4 marca, do 23:59. Nie ma więc co zwlekać! Aukcję wygra osoba oferująca najwyższą cenę w chwili zakończenia licytacji.

logoPo licytacji Dyrektor ds. Rozwoju Fundacji SMA Urszula Pawlik prześle do zwycięzcy ze swojego profilu wiadomość z instrukcją postępowania. Osoba, która wygrała licytację wpłaca pieniądze na konto Fundacji SMA, a potwierdzenie przesyła organizatorom. Wtedy do akcji wchodzę ja i albo wysyłam kolczyki (na swój koszt) na wskazany adres albo spotykam się ze zwycięzcą w Warszawie i przekazuję mu je osobiście.

kostki_aukcja