#gramydlamichala, czyli cała Polska 11 listopada siada do planszy dla wyjątkowego planszówkowicza

boloRzadko mamy okazję napisać tu coś superpoważnego, ale tym razem trochę tak jest. Nasz kolega z Konina, Michał, znany wśród planszówkowiczów jako mig, jest zapalonym graczem. Oprócz tego, ma ogromny wkład w naszą społeczność – przetłumaczył setki instrukcji zagranicznych gier na polski i udostępnił je w Internecie całkowicie za darmo.

Teraz my możemy zrobić coś dla niego. Michał leży w szpitalu i zmaga się z ciężką chorobą. Dzielnie walczy, ale z pewnością każdy gest, czy słowo otuchy sprawią, że będzie mu nieco lżej zdobywać kolejne Punkty Zwycięstwa z chorobą.

Dlatego zapraszamy Was do wspólnej akcji. 11 listopada zagrajcie w jakąkolwiek grę planszową, zróbcie zdjęcie, oznaczcie je hasztagiem #gramydlamichala i wrzućcie w komentarzu do tego posta na Facebooku albo wyślijcie na adres dlamichala@boardgamegirl.pl. Możecie przygotować kartki, pozdrowienia, przebrania, co Wam tylko przyjdzie do głowy i co Waszym zdaniem sprawi, że Michał się uśmiechnie. My potem wszystkie Wasze zdjęcia zmontujemy w jedną, wielką galerię i wyślemy Michałowi.

Pamiętajcie, 11 listopada #gramydlamichala!