Fluxx – recenzja + konkurs!

UnknownTę grę zaprojektowało małżeństwo – Kristin i Andrew Looneyowie. I to już w 1997 roku! Cieszę się, że wydawnictwo Black Monk postanowiło ją wydać po polsku, bo a) gra jest bardzo zależna językowo i granie w angielską wersję (mamy   Monty Python Fluxx) bywało dla mnie wyzwaniem b) po prostu warto wydawać starsze, dobre gry i przybliżać je polskim graczom. I już. A ponieważ dziś piątek, zapraszam na szybki weekendowy konkurs! Szczegóły w recenzji! :)

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 29.11.2015 do końca dnia. Wygra najciekawszy komentarz!

 

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Fluxx″ jest BoardGameGirl.pl.

2. Konkurs trwa od 27.11.2015 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 29.11.2015 r., do godziny 23:59.

3. Konkurs polega na zasubskrybowaniu kanału BoardGameGirlTV i odpowiedzeniu na pytanie „Jakbyś się przygotował/przygotowała na nadejście Cthulhu?”. Odpowiedzi należy wpisywać w formie komentarzy pod filmem z recenzją gry na stronie https://youtu.be/JDHzvmMRxtE.

4. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl. Wygra 1 najciekawsza odpowiedź.

5. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry Cthulhu Fluxx.

6. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu czy innych stronach internetowych.

7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 5 (pięciu) dni od momentu zakończenia Konkursu.

8. Zwycięzcy zobowiązany są wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: ania[małpka]boardgamegirl.pl.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.

10. Nagrodę wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.