Festiwal GRAMY – wiosna 2017. WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ!

GRAMY_plakatA2_Gdynia_2017 (1)Po raz kolejny mam ogromną przyjemność zaprosić Was na wiosenną odsłonę GRAMY. 14. edycja festiwalu odbędzie się w najbliższy weekend w hali Gdynia Arena. Będzie można wziąć udział w jednym z 16 (!) turniejów oraz w eliminacjach do Mistrzostw Polski w Domek (jeśli jakimś cudem jeszcze nie znacie tego tytułu, to doskonała okazja, by to zmienić zwłaszcza, że główna nagroda w mistrzostwach wynosi 1000 zł!). Dla dzieciaków została przygotowana specjalna strefa Poszukiwaczy Przygód z mnóstwem atrakcji: dmuchańcami i strojami sumo :D W festiwalowej wypożyczalni gier znajdziecie setki gier (ok. 700, dokładniej), których zasady wytłumaczą Wam wolontariusze w żółtych koszulkach. W tym roku opracowana została lista „20 gram”, czyli gier, które każdy według organizatorów każdy powinien spróbować. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.festiwalgramy.com a u mnie – konkurs! Do wygrania są dwie dwudniowe wejściówki. Jak można wygrać? Pisząc w komentarzu pod tym postem odpowiedź na pytanie: W turnieju w którą z gier planszowych chciałabyś/chciałbyś wziąć udział? i uzasadniając swój wybór! Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy dwie, naszym zdaniem najciekawsze. Uwaga! Konkurs trwa tylko do najbliższej środy, 5 kwietnia, do północy! Wyniki opublikujemy w czwartek rano. Powodzenia! :)

__________________________________

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ!” jest BoardGameGirl.pl.

2. Konkurs trwa od wtorku, 04.04.2017 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do środy, 05.04.2017 r., do godziny 23:59.

3. Konkurs polega na napisaniu w komentarzu pod wpisem konkursowym  (komentarz można zamieścić na stronie BoardGameGirl.pl lub na www.facebook.com/BoardGameGirl) odpowiedzi na pytanie: W turnieju w którą z gier planszowych chcielibyście wziąć udział? wraz z uzasadnieniem swojego wyboru

4. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl. Wygrają 2 najciekawsze odpowiedzi.

5. W Konkursie można wygrać nagrody w postaci dwóch dwudniowych wejściówek na festiwal Gramy, 8-9 kwietnia 2017.

6. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu czy innych stronach internetowych.

7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 1 (jednego) dnia od momentu zakończenia Konkursu.

8. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 2 (dwóch) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres e-mail wraz z telefonem kontaktowym na adres: ania[małpka]boardgamegirl.pl.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu e-mail. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.

 • Tomek Be

  Najchętniej w turnieju zmierzyłbym się w Dominion. Czuję się coraz mocniejszy w tę grę w moim środowisku, dlatego spróbowałbym z innymi graczami. Od czasu, kiedy otworzyłem Imperium, gra często trafia na stół w różnych konstelacjach z innymi dodatkami. Ostatnio mieliśmy ponad 150 pkt. Ciekawią mnie strategie turniejowe.

 • Przemek

  Chciałbym wziąć udział w turnieju Timeline: Polska. Raz, że gra opowiada o wydarzeniach zarówno ważnych, jak i ciekawych z historii naszego kraju. A dwa, bo kto wie, może kiedyś wyjdzie jakiś dodatek z kartą „Zwycięstwo Przemka w turnieju Timeline: Polska – 2017″ ;)

 • Martyna

  Chętnie wziełabym udział w turnieju Gry w…. Czarnego Piotrusia.. -W co ???
  Czarny Piotruś przecież to gra dla dzieci!!! -O wypraszam sobie!! To gra dla calych rodzin!! To nieskomplikowana, „lekko” loteryjna gra karciana która stała się dla mnie przepustka do świata gier bez prądu. Jak miałam te 9-10lat niebyło mi równych na mojej ulicy. Może to jakiś dar radiescezji? Zawsze udawało mi sie uniknac karty Piotrusia;) . Z checią wróce do czasów swojego dzieciństwa i sprawdze czy nadal jestem Piotrusiowym Królem.

 • Piotr

  Na pewno wybiorę się w sobotę na turniej gry w Dobble. To nieskomplikowana, ale emocjonująca gra, której zasady można wyjaśnić w 3 minuty. To jej wielka zaleta!! Już rozpocząłem ostre treningi z 4 letnim synem mojej siostry. .. jeszcze trochę i uda mi się z nim wygrać… ;)

 • Zorak

  A ja bym zagrał w Cywilizację poprzez wieki bo to królowa gier tak jak lew jest król dżungli. No i partyjka z naprawdę dobrymi graczami to jest to co tygryski lubią najbardziej.

 • bopablo

  QUADROPOLIS czy też Kwadratowice jak chcieli chłopaki z Rebela. Świetna gra szczególnie jak ktoś lubi grać w SimCity. Czas rozgrywki też nie zbyt długi co pozwoliłoby stworzyć dobry 1 dniowy turniej. Moim zdaniem warto pomyśleć nad zorganizowaniem takiego turnieju. Chętnie wziąłbym w takim wydarzeniu.

 • Natalia Czuba

  Chętnie wezmę udział w turnieju gry Flick’em Up! Jestem naprawdę dobra w pstrykaniu, a gra jest bardzo fajna. Rozgrywka jest szybka i daje dużo frajdy.

 • Rophson

  Na jesiennym Gramy brałem udział w turnieju gry Wyspa Skye. Choć wydawało mi się, że radzę sobie dość dobrze, to dostałem tęgie lanie i odpadłem w pierwszej rundzie. Przegrałem nawet z debiutantami.

  Porażka zmobilizowała mnie do uważniejszego przyjrzenia się grze. Pomógł mi w tym św. Mikołaj, który sprawił mi prezent w postaci egzemplarza Wyspy Skye. To chyba najlepszy dowód, że byłem grzeczny.

  Zdeterminowany dążeniem do poprawy swych umiejętności i korzystając ze wsparcia własnego egzemplarza wykorzystywałem każdą okazję do lepszego poznania mechaniki Wyspy Skye. Przy okazji zaraziłem moją sympatią do tej gry wielu nowych pasjonatów planszówek.

  Nie będzie zatem niczym dziwnym, że właśnie w turnieju Wyspy Skye chciałbym wziąć udział. Poczyniłem nawet ku temu daleko idące przygotowania. Wygranie podwójnej wejściówki na Gramy byłoby dobrą wróżbą przed turniejem i ułatwiło pozyskanie towarzystwa w drodze na tą imprezę.

  Swoja drogą Wyspa Skye to bardzo udana gra i słusznie uzyskała nominację do nagrody Gry Roku 2017. Ale ciekawą grą jest też Domek. Tak się nieszczęśliwe składa, że na drodze Wyspy Skye stanął właśnie Domek. Gdybym wziął udział w turnieju Domek to mogę nie zdążyć na turniej Wyspy Skye. A i Grą Roku w tej samej kategorii może zostać wybrana tylko jedna pozycja. Jestem ciekaw, czy pierwszeństwo Domku w programie Gramy będzie zwiastunem kolejności do nagrody Gry Roku 2017.

 • Dobry wpis. Dodaję stronę do ulubionych.