Duuuszki – recenzja

DuuuszkiTym razem opowiemy Wam o jednej z naszych ulubionych gier 2014 roku – Duuuszkach. Wspominałam już o niej w Top 10 prezentów na Gwiazdkę. Gdy kręciliśmy ten odcinek nie znaliśmy jeszcze nowej wersji tej gry – Duuuszki w kąpieli. Jest ona tak samo dobra jak zwykłe Duuuszki. Co ciekawe można obie te gry ze sobą połączyć i stworzyć SuperDuuuszki :)

duuuszki_w_kapieli

W Duuuszkach w kąpieli pojawiają się nowe figurki - wanna, szczotka, ręcznik, żaba i pani duszyczka ;) Dodane są też nowe warianty gry, które jeszcze bardziej urozmaicają rozgrywkę. I zmuszają mózg do pracy na najwyższych obrotach. Duuuszki to szybka (ok. 20 minut) gra, która będzie doskonałym prezentem zarówno dla graczy jak i osób, które w planszówki nie grają. Co więcej ucieszą się z niej na pewno dzieciaki, ale też i dorośli, bo to naprawdę dobra gra.

  • Fistan

    są superrrr ! gdyby jeszcze zamienili czerwony albo zielony np na jaskrawy żółty to już byłoby genialnie :) no i na plus że przyciśnięci do muru możemy zagrać i w 15 osób co najwyżej ciasno będzie ;)

    • Board Game Girl

      Tylko łapki mogą być trochę po rozgrywce podrapane/poobijane :D

  • Połączenie Duszków i Duszków w kąpieli to mieszanka wybuchowa ;-)