Dolina kupców – recenzja i konkurs!

dolina_kupcow_box_mockup_front_2O Dolinie kupców mogliście już przeczytać w Top 30 prezentów pod choinkę. Dziś opowiem Wam o trzej grze bardziej szczegółowo :) Na dodatek mam aż 2 egzemplarze do rozdania! Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Sprawdźcie w filmie! Konkurs trwa od dziś do niedzieli, 17 stycznia. Powodzenia!

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Dolina kupców″ jest BoardGameGirl.pl.

2. Konkurs trwa od 13.01.2016 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 17.01.2016 r., do godziny 23:59.

3. Konkurs polega na zasubskrybowaniu kanału BoardGameGirlTV w serwisie YouTube i odpowiedzeniu na pytanie „Jakich zwierząt brakuje w Dolinie kupców?” Odpowiedzi należy wpisywać w formie komentarzy pod filmem z recenzją gry na stronie https://www.youtube.com/watch?v=VcNGUxDJtcI.

4. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl. Wygrają 2 najciekawsze odpowiedzi.

5. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry planszowej Dolina kupców.

6. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu czy innych stronach internetowych.

7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 7 (siedmiu) dni od momentu zakończenia Konkursu.

8. Zwycięzcy zobowiązany są wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: ania[małpka]boardgamegirl.pl.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.

10. Nagrodę wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

 • chaaber

  „5. W Konkursie można wygrać nagrodę w gry planszowej Dolina kupców.”

  Brakuje wam tutaj słowa postaci chyba :)

  • Ania

   Dzięki! Poprawione :D

 • pawelacb

  Moja propozycja to Podstępne Żółwie

  Są wolne i nieśpieszne, wiedzą że nie nadążają za innymi zwierzętami dlatego oferują produkty które są wstanie popsuć szyki przeciwnikom którzy radzą sobie najlepiej i najszybciej budują swoje stragany.

  Używając kart (towarów) Podstępnych Żółwi możemy:
  - blokować pojedyncze karty na targ, tak żeby nie można było ich nabyć przez jedną turę
  - usunąć kartę targu i wstawić za to kartę rupiecia z ręki lub ze stosu doboru rupieci (o ile są tam jakieś karty). Karta rupiecia zostaje usunięta z planszy dopiero kiedy znajdzie się na najniższym polu targu
  - zabrać kartę z góry stosu targu i usunąć kartę z ręki (na stos kart odrzuconych targu)
  - i najważniejsze, usunąć całkowicie jeden poziom straganu innego gracza usuwając z ręki karty o wartości równej wartości tego straganu. Karty nie muszą być w jednym kolorze, nie mogą to być jednak rupiecie, wyłącznie karty zwierząt.

  Dla ciekawości dodam, że w tym roku pojawi się druga część tej gry z 6 nowymi taliami (sowy, krokodyle itd). To będzie dodatek ale można w nią będzie grać jak w osobny tytuł.

  • Kuba

   Paweł, super pomysł, ale odpowiedzi udzielamy pod filmem na YouTube! :)

   • pawelacb

    Dzięki za info, nie wiem czemu wydawało mi się, że na tej stronie pod filmem :)

 • Mania

  Kiedy będzie ogłoszenie wyników konkursu?

  • Ferreus

   Dobre pytanko :)

   • Ania

    Przed chwilą opublikowałam! :)