Dobry Glina Zły Glina – konkurs!

dg-600Zgodnie z obietnicą, czas na konkurs! Do wygrania są świeżutkie i pachnące, egzemplarze gry Dobry glina Zły glina. Jeden egzemplarz – dla agenta i drugi – dla herszta :) Waszym zadaniem jest wymyślenie dialogu, który mógłby się odbyć pomiędzy bohaterami gry i udostępnienie posta konkursowego na swoim profilu na Facebooku. Nagrodzimy dwie najciekawsze odpowiedzi! Konkurs trwa na naszym fanpejdżu od teraz do soboty, 12 września – dnia, w którym gra będzie miała swoją premierę. Spieszcie się! 

konkurs3

__________________________________

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Dobry glina Zły glina” jest BoardGameGirl.pl.

2. Konkurs trwa od 09.09.2015 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 12.09.2015 r., do godziny 23:59.

3. Konkurs polega na a) wymyśleniu dialogu, który mógłby się odbyć pomiędzy bohaterami gry. Dialogi należy umieszczać w komentarzach pod postem konkursowym na fanpejdżu Board Game Girl (www.facebook.com/BoardGameGirl) b) udostępnieniu posta konkursowego na swoim profilu.

4. Zgłoszenia konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzi redakcja strony www.BoardGameGirl.pl. Wygrają 2 najciekawsze odpowiedzi.

5. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry „Dobry glina, Zły glina”.

6. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na blogu czy innych stronach internetowych.

7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie wpisu na blogu Board Game Girl w ciągu 5 (pięciu) dni od momentu zakończenia Konkursu.

8. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: ania[małpka]boardgamegirl.pl.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.

10. Nagrodę wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych oraz uzgodnienia z projektantką szczegółów wykonania torby.