Alliance Open House – szybki rzut okiem: Tajniacy: Marvel i Disney, The Thing, Betrayal at Baldur’s Gate, 10 Minute Heist, Iron Dragon, Palace of Mad King Ludwig

Zrzut ekranu 2017-09-09 o 08.41.50Druga i ostatnia porcja krótkich, dwu-trzyminutowych filmów z gorącymi, przedpremierowymi nowościami, które Kuba miał okazję zobaczyć w Stanach podczas Alliance Open House przed Wami :)
betrayalBetrayal at Baldur’s Gate

Betrayal at Baldur’s Gate to przygodowa planszówka nawiązująca tematem do słynnej gry komputerowej, a mechaniką do Betrayal at House on the Hill. Co ciekawe, w grze pojawi się w pewnym momencie zdrajca pośród graczy.

 

10 Minute Heist10 Minute Heist

10 Minute Heist to naprawdę dziesięciominutowy tytulik od Daily Magic Games, wydawcy popularyzowanycj w Polsce przez Games Factory tytułów spod szyldu Valerii. Gra pojawi się w Europie na Essen i będzie kosztowała około 20 euro.

 


Codenames MarvelCodenames DisneyTajniacy: Disney i Tajniacy Marvel oraz The Thing

The Thing

 

 

 

 

 

Nowe odsłony Tajniaków, czyli obrazkowo-slowne Disney i Marvel to najnowsze propozycje USAopoly, wydawcy odpowiedzialnego za na przykład Harry Potter: Battle for Hogwarts. W tym filmiku zobaczycie też grę The Thing, opartą na psychodelicznym horrorze Carpentera.

 

 

Iron DragonIron Dragon

Iron Dragon to kolejowa gra, w której rysujemy po mapie świecowymi kredkami, ulepszamy swoje potężne lokomotywy i staramy się zoptymalizować koszty przewożenia towarów. Wydawca: Mayfair Games.

 

Palace of Mad King LudwigPalace of Mad King Ludwig

Świetnie przyjęta Suburbia, po której przyszedł czas na Zamki Szalonego Króla Ludwika, a wreszcie mamy okazję wspólnie zbudować Pałac Szalonego Króla Ludwika. Kolejna kafelkowa gra Teda Alspacha, czyli autora związanego ściśle z Bezier Games. Premiera na Essen, cena około 60 euro.